Pavel Stodůlka

Václav Klaus ml. vyslovil podporu odborníka z praxe – MUDr. Pavla Stodůlky

Velmi jsem přivítal zprávu, že se primář MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., rozhodl jako nezávislá osobnost kandidovat do Senátu. Je uznávaným očním lékařem a zajisté bude nejlépe ze všech kandidátů vidět na každodenní starosti, radosti i potřeby občanů Zlínska. Jsem přesvědčený o tom, že díky jeho odborným i manažerským dovednostem bude vždy hledat rozumná řešení, používat zdravý rozum a bude stát na straně těch, kteří chceme bránit normální svět s jeho tradičními hodnotami.
Pavel Stodůlka není jen lékař a uznávaný oční specialista. Je také úspěšným podnikatelem, který vybudoval prestižní soukromou kliniku, která léčí pacienty nejenom v České republice, ale i za jejími hranicemi.

Že je mimořádnou osobností celého zlínského regionu, svědčí také mnohá ocenění, kterými se vší skromnosti může pochlubit jen málokdo. V roce 2005 získal titul Osobnost Zlínského kraje, o dva roky později Cenu města Zlína, v roce 2010 se stal Lékařem roku a v roce 2014 Podnikatelem roku Zlínského kraje. Jsem přesvědčený o tom, že primář MUDr. Pavel Stodůlka bude tím nejlepším senátorem pro všechny obyvatele Zlínska i části Valašska.

Chci mu poděkovat za odvahu vstoupit do politiky a že se rozhodl zužitkovat své dosavadní životní zkušenosti ve prospěch občanů Zlínského kraje. V osobě primáře MUDr. Pavla Stodůlky může Zlínsko získat v horní komoře Parlamentu velmi silného a hlasitého zastánce.

 

Kontakty
2024

MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., FEBOS-CR

oční chirurg, přednosta očních klinik Gemini